Півмаски TFM U P1 та TFM U P1V

Півмаски TFM U P1  (без клапану видиху) та TFM U P1V (з клапаном видиху) відповідають класу захисту FFP1. Призначені для захисту від грубодисперсних  твердих аерозолів (мінерального, органічного та синтетичного пилу) при концентрації до 4 ГДК.

Півмаски фільтрувальні для захисту від аерозолів використовуються для індивідуального захисту органів дихання від шкідливих аерозолів в приміщеннях, підземних виробітках та на відкритому повітрі за умови присутності в повітрі робочої зони об’ємної частки кисню не менше 17%.

Півмаски мають плоскоскладну форму з горизонтальним швом. Моделі не мають розміру та є універсальними (підходять до будь-якого обличчя). Для зберігання форми при експлуатації на півмасці нанесено додаткові шви.

Використовуються протягом однієї зміни (позначення «NR» у маркуванні) при дотриманні умов експлуатації, відносній вологості повітря не більше 80% та концентрації пилу в повітрі робочої зони до 100 мг/м 3 (при використанні в умовах іншої концентрації пилу – час використання змінюється).

Півмаски можуть бути додатково укомплектовані клапаном видиху (позначення в моделі – «V») або без нього. Клапан видиху перешкоджає підвищенню температури і накопичення вологи у підмасочному просторі.

Півмаски пройшли випробування на проникнення доломітового пилу (позначення «D» у маркуванні), згідно ДСТУ EN 149:2017, зберігають свої захисні властивості протягом тривалого часу в атмосфері з підвищеною концентрацією пилу без втрати робочих характеристик.

Півмаски TFM U P1 та TFM U P1V відповідають вимогам «Технічного регламенту засобів індивідуального захисту» та ДСТУ EN 149:2017. Мають висновок санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України.