Півмаски TFM M P3 та TFM M P3V

Півмаски TFM M P3  (без клапану видиху) та TFM M P3V (з клапаном видиху) відповідають класу захисту FFP3. Призначені для захисту від твердих та рідких аерозолів підвищеної небезпеки (радіоактивні, біологічні, токсичні) при концентрації до 50 ГДК.

Півмаски фільтрувальні для захисту від аерозолів призначені для індивідуального захисту органів дихання від шкідливих аерозолів в приміщеннях, підземних виробітках та на відкритому повітрі за умови присутності в повітрі робочої зони об’ємної частки кисню не менше 17%.

Півмаски мають плоскоскладну форму з вертикальним швом. Моделі не мають розміру та є універсальними (підходять до будь-якого обличчя). Завдяки унікальному дизайну форми та кріплень наголовного гарнітуру, півмаска міцно сидить на обличчі та забезпечує щільне прилягання по всій зоні обтюрації.

Використовуються протягом однієї зміни (позначення «NR» у маркуванні) при дотриманні умов експлуатації, відносній вологості повітря не більше 80% та концентрації пилу в повітрі робочої зони до 100 мг/м3 (при використанні в умовах іншої концентрації пилу – час використання змінюється).

Півмаски можуть бути додатково укомплектовані клапаном видиху (позначення в моделі – «V») або без нього. Клапан видиху перешкоджає підвищенню температури і накопичення вологи у підмасочному просторі.

Півмаски TFM M P3 та TFM M P3V відповідають вимогам «Технічного регламенту засобів індивідуального захисту» та ДСТУ EN 149:2017. Мають висновок санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України.