Півмаски TFM M P1 та TFM M P1V

Півмаски TFM M P1  (без клапану видиху) та TFM M P1V (з клапаном видиху) відповідають класу захисту FFP1. Призначені для захисту від грубодисперсних  твердих аерозолів (мінерального, органічного та синтетичного пилу) при концентрації до 4 ГДК.

Півмаски фільтрувальні для захисту від аерозолів використовуються для індивідуального захисту органів дихання від шкідливих аерозолів в приміщеннях, підземних виробітках та на відкритому повітрі за умови присутності в повітрі робочої зони об’ємної частки кисню не менше 17%.

Півмаски мають плоскоскладну форму з вертикальним швом. Моделі не мають розміру та є універсальними (підходять до будь-якого обличчя). Завдяки унікальному дизайну форми та кріплень наголовного гарнітуру, півмаска міцно сидить на обличчі та забезпечує щільне прилягання по всій зоні обтюрації.

Використовуються протягом однієї зміни (позначення «NR» у маркуванні) при дотриманні умов експлуатації, відносній вологості повітря не більше 80% та концентрації пилу в повітрі робочої зони до 100 мг/м3 (при використанні в умовах іншої концентрації пилу – час використання змінюється).

Півмаски можуть бути додатково укомплектовані клапаном видиху (позначення в моделі – «V») або без нього. Клапан видиху перешкоджає підвищенню температури і накопичення вологи у підмасочному просторі.

Півмаски TFM M P1 та TFM M P1V відповідають вимогам «Технічного регламенту засобів індивідуального захисту» та ДСТУ EN 149:2017. Мають висновок санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України.