Півмаски TFM А P2 та TFM А P2V

Півмаски TFM А P2  (без клапану видиху) та TFM А P2V (з клапаном видиху) відповідають класу захисту FFP2. Призначені для захисту від дрібнодисперсних твердих та рідких аерозолів (масляний туман, зварювальний дим, копіть, пил, плісень/грибки, бактерії) при концентрації до 12 ГДК.

Півмаски фільтрувальні для захисту від аерозолів призначені для індивідуального захисту органів дихання від шкідливих аерозолів в приміщеннях, підземних виробітках та на відкритому повітрі за умови присутності в повітрі робочої зони об’ємної частки кисню не менше 17%.

Півмаски мають напівсферичну форму. По периферії півмаски встановлено еластичний шнур, який надає півмасці чашоподібну форму, забезпечує універсальність розміру та щільність прилягання до обличчя. Напівсферична форма залишається незмінною завдяки жорсткій полімерній розпірці, яка забезпечує незмінний обсяг підмасочного простору. Півмаска завдяки своїй формі сприяє щільному приляганню до обличчя людини, повторює його мімічні рухи та забезпечує комфорт в процесі експлуатації.

Використовуються протягом однієї зміни (позначення «NR» у маркуванні) при дотриманні умов експлуатації, відносній вологості повітря не більше 80% та концентрації пилу в повітрі робочої зони до 100 мг/м 3 (при використанні в умовах іншої концентрації пилу – час використання змінюється).

Півмаски можуть бути додатково укомплектовані клапаном видиху (позначення в моделі – «V») або без нього. Клапан видиху перешкоджає підвищенню температури і накопичення вологи у підмасочному просторі.

Півмаски пройшли випробування на проникнення доломітового пилу (позначення «D» у маркуванні), згідно ДСТУ EN 149:2017, зберігають свої захисні властивості протягом тривалого часу в атмосфері з підвищеною концентрацією пилу без втрати робочих характеристик.

Півмаски TFM А P2 та TFM А P2V відповідають вимогам «Технічного регламенту засобів індивідуального захисту» та ДСТУ EN 149:2017. Мають висновок санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України.