Які є респіратори ТФМ? – TFM

Які є респіратори ТФМ?

Асортимент респіраторів ТФМ зростає щодня! Ми розробляємо технології й створюємо нові моделі з високоякісного фільтруючого матеріалу, вони проходять сертифікацію та лише після цього нарешті потрапляють до наших покупців.
Яка ж продукція є у ТФМ?

Респіратори серії А

Респіратори TFM A мають напівсферичну форму, універсальний розмір та незмінний обсяг підмасочного простору. Вони щільно прилягають до обличчя, повторюють його мімічні рухи та забезпечують комфорт. Моделі серії А з клапанами та без них мають 3 ступені захисту: FFP1, FFP2, FFP3 для різних цілей.

Медичні маски
• Процедурні медичні маски призначені для того, щоб інфекція від пацієнтів, відвідувачів та персоналу закладів охорони здоров’я не передавалася до інших пацієнтів.
• Хірургічні медичні маски створені для обмеження передавання інфекції від персоналу закладів охорони здоров’я до пацієнтів.
Респіратори серії U
Респіратори TFM U мають плоскоскладну форму з горизонтальним швом, вони підходять до будь-якого обличчя. ТFM пропонує моделі з клапанами та без них з різними варіантами ступенів захисту: FFP1, FFP2 та FFP3.
І це ще не все! Іншу продукцію ТФМ обіцяємо показати у наступних постах.
До речі, усі півмаски відповідають вимогам «Технічного регламенту засобів індивідуального захисту» та ДСТУ EN 149:2017. А також мають висновок санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України.
15.01.2021