Відпочинок на чистому повітрі: куди поїхати у новорічну відпустку? – TFM

Відпочинок на чистому повітрі: куди поїхати у новорічну відпустку?

Вже о 8 ранку починаються затори. Нереальна кількість авто, вихлопні гази, запах бензину. Підприємства викидають у повітря забруднюючі речовини. І це щоденна рутина для наших органів дихання.

Змінити місце проживання не так легко, тому ми шукаємо інші варіанти. Серед них на першому місці – відпустка. Бажано така, що принесе не лише відпочинок, а й користь для здоров’я. Кілько днів або тижнів на чистому свіжому повітрі та отримаємо покращення у функціонуванні внутрішніх органів і систем організму. Хіба не класно?

Наша країна дає нам можливість отримати все це за адекватну ціну. Й звісно поїхати хочеться саме в Карпати. Мінеральні води й гірське повітря те, що треба для робітників промисловості та й для людей з інших сфер.

Ви чули про природну оротерапію? Це високоефективний кліматотерапевтичний спосіб відновлення здоров’я і працездатності людини в гірській місцевості.
На чистому повітрі:
• покращується травлення, особливо при активному відпочинку
• стає легше концентруватися й діяти ефективно, бо немає нестачі повітря
• нормалізується тиск, особливо під час прогулянок
• зміцнюється імунна система, бо лейкоцити отримують достатню кількість кисню
• покращується робота серця й судин

В Україні багато курортів в Карпатах завжди чекають на гостей. Найпопулярніші – Буковель, Трускавець, Драгобрат. Для бюджетної поїздки радять Косов, Шерори, Тюдов та Верховину. Тут кожен може обрати щось для себе. Катання на лижах, прогулянки, смачна їжа та свіже повітря – корисні  для вашого здоров’я і настрою. Веселих свят!

27.12.2019