Українська школа гірничої інженерії – 2019

Компанія “Технічні фільтруючі матеріали” є активним учасником конференцій та виставок у сфері охорони праці та гірничої справи. На початку вересня представники нашої компанії відвідали XIII Міжнародну науково-практичну конференцію «Українська школа гірничої інженерії – 2019».

Конференція проходила з 3 по 7 вересня 2019 року на базі пансіонату «Славутич» в місті Бердянську.

Основними тематичними напрямами конференції стали: діджиталізація у гірничодобувній галузі, новітні технології та інноваційні рішення в гірничій справі, основні тенденції видобутку вугілля у світі. А також альтернативні джерела енергії, нові технології підтримання і кріплення гірничих виробок. Активно порушувалися теми безпеки ведення гірничих робіт, санітарії та охорони праці.

Досвід участі в конференції став надзвичайно корисним для представників компанії “Технічні фільтруючі матеріали”. За словами технічного директора “ТФМ” Гордієнка Артема:

“Участь в подібних конференціях дає широкий спектр нових знань й розуміння того, що розвиток гірничодобувної справи в нашій країні не стоїть на місці. Ми живемо в епоху цифрових технологій та впевнено крокуємо до підвищення рівня безпеки праці. Від імені нашої компанії, я щиро дякую організаторам заходу за високий рівень проведення конференції!”

20.09.2019