МЕХАНІЗМ ДІЇ ЗІЗОД – TFM

МЕХАНІЗМ ДІЇ ЗІЗОД

Захисні властивості фільтруючих ЗІЗОД залежать від ефективності затримання часток пилу та шкідливих речовин фільтруючим матеріалом. 

На цей показник впливає розмір та походження часток, основні властивості фільтру та швидкість руху повітря крізь фільтр. Також, одним з найголовніших факторів є ступінь ізоляції підмасочного простору. Він залежить від прилягання маски до обличчя по лінії обтюрації.

Для визначення ефективності дії фільтруючого ЗІЗОД треба порівняти концентрацію пилу у повітрі робочої зони та у підмасочному просторі. Механізм дії протиаерозольних фільтрувальних масок полягає у механічному або електростатистичному захопленні твердих, рідких та конденсаційних аерозолів зарядженими волокнами матеріалу.

Опір диханню – не менш важливий критерій при використанні ЗІЗОД. Користувачі відчувають зміни в процесі дихання, збільшення та тривале подолання високого опору диханню викликає стомлення дихальних м’язів. Тож цей показник є вирішальним у процесі комфортного користування.

Європейські лабораторії, на основі випробувань продукції компанії ТФМ, підтверджують, що наші ЗІЗОД удвічі краще затримують частки, ніж цього вимагають стандарти та мають більш ніж достатній запас з опору диханню.

27.05.2019