Маски — fashion-елемент 2020 – TFM

Маски — fashion-елемент 2020

Маска вже стала не тільки засобом захисту, а й елементом гардеробу. Ми бачимо все більше й більше креативу на вулицях міста, але ще є чого прагнути. Європейські та американські дизайнери створюють справжні шедеври мистецтва, коли в нас найбільш розповсюджені маски з іронічними надписами або з принтом. Якщо ви шукаєте собі нове прибуткове хобі, виготовлення таких дизайн-шедеврів зараз точно користуватиметься попитом.

Багато брендів одягу додали до свого каталогу маски як новий елемент. Ось наприклад український бренд Wildwood, який виготовляє шкіряні речі, перепрофілював своє виробництво в Одесі на створення захисних масок.

Дизайн частіше за все з’являється на тканинних масках, які навряд чи захистять вас від ковіду. Зазвичай в них немає фільтруючого матеріалу та вони нещільно прилягають до обличчя. Але ж спокуса купити гарну масочку все ж не дає спокою. Ми радимо вам використовувати якісний респіратор там, де людей й справді багато та є ризик заразитися. Але якщо ви заходити до кав’ярні за лате на 5 хвилин, то fashion-маска як раз підійде.

06.06.2020