Маска або респіратор – ось в чому питання – TFM

Маска або респіратор – ось в чому питання

Сьогодні фразу “маски не допомагають” можна почути з кожного кутку. Але чи це правда? Треба розібратися⬇️

Коли більшість людей говорить про маски, вони мають на увазі звичайні медичні маски, які можна купити в аптеці😷. Така продукція, насамперед, використовується хірургами під час роботи як превентивний захід проти передачі пацієнтові можливих інфекцій та для захисту власної шкіри обличчя від біологічних речовин.

Але використання медичних масок для захисту від вірусів малоефективне😨. Коронавірус COVID-19 потрапляє в організм повітряно-крапельним шляхом. Через те, що медична маска нещільно прилягає до лиця, вона не може якісно захистити нас від зараження.

Ефективними вважаються респіратори, прикладами яких є півмаски TFM 220, 221, 320, 321👍🏼. Основною відмінністю респіратора від звичайної маски є те, що респіратор відфільтровує дрібні частки за допомогою фільтруючого матеріалу. Також використання респіраторів TFM результативне, бо вони забезпечують щільне прилягання по лінії обтюрації. Воно досягається за рахунок носового затискача, який дозволяє відрегулювати респіратор згідно з формою вашого обличчя.

Для захисту від вірусів найбільш дієвими є респіратори класу захисту FFP2 та FFP3. Вони затримують 94-99% шкідливих речовин🦠. При правильному використанні вони можуть захищати вас від потрапляння вірусів в організм.

Аргумент про те, що маски треба носити тим, хто захворів, а не здоровим людям, цілком логічний. Але пам’ятайте❗️: багато людей можуть ще не знати про захворювання, халатно ставитися до свого здоров’я, нехтувати правилами безпеки й не думати про людей поряд. Тому самозахист за допомогою респіратора, здатного відфільтровувати шкідливі аерозолі, точно не буде зайвим. Піклуйтеся про себе й будьте здорові💪🏼

13.03.2020