Коронавірус – рятуймо світ разом! – TFM

Коронавірус – рятуймо світ разом!

Увесь світ сьогодні говорить про коронавірус, що спалахнув у китайській провінції Хубєй у місті Ухань. 24 324 заражених станом на ранок 5 лютого, більше 400 загиблих.

Наприкінці грудня підтвердили появу нового штаму коронавірусу – 2019-nCoV, який викликає респіраторні інфекції та атипову пневмонію. З 23 січня у містах провінції почали вводити карантин🤒. Вірус має тваринне походження й передається повітряно-крапельним шляхом.

Коронавірус зафіксований у Таїланді, Японії, Сінгапурі, Тайвані, Малайзії, Австралії, Південній Кореї, Росії та багатьох інших країнах🌏. Поступово небезпека наближується й поширюється, але не один з відомих нам препаратів не допомагає вилікуватися.

Вчені з’ясували, що ДНК цього коронавірусу на 80% співпадає з генетичним кодом збудника важкого гострого респіраторного синдрому SARS, спалах якого відбувся 17 років тому.

Люди в паніці. Загроза зараження велика, засобів захисту дихання не вистачає. Люди активно купляють захисні півмаски, але міняти їх треба кожні 2-3 години, витрати дуже великі😷. На відео в добірці можна побачити, як люди намагаються купити засіб захисту через паркан підприємства. Півмаски не захищають від самого вірусу, але знижують ризик повітряно-краплинного і контактно-побутового зараження. Через нестачу замість півмасок починають використовувати побутові предмети, щоб хоч якось захиститися.

Сьогодні увесь світ консолідує свої зусилля, підприємства підвищують оберти, виробництво засобів захисту йде на повну. Наша компанія “ТФМ” також долучилася до допомоги й ми усіма силами намагаємося виробити більше, щоб врятувати життя людей💪🏼

Ця ситуація вчить нас тому, що увагу держави треба постійно привертати до створення стратегічних запасів засобів захисту дихання та їх постійного оновлення. Ми ніколи не знаємо, що катастрофа близько. Але повинні бути підготовлені до неї, щоб у разі проблеми мати змогу врятувати людей. Нам слід бути чесними перед собою й піклуватися про безпеку завчасно⏱

previous arrow
next arrow
Slider
06.02.2020