Кому, де й навіщо слід використовувати продукцію ТФМ? – TFM

Кому, де й навіщо слід використовувати продукцію ТФМ?

Тисячі людей щодня використовують півмаски, піклуючись про своє здоров’я.
Так кому ж саме може стати в нагоді продукція компанії ТФМ?

⚒Шахтарі

Безумовно, наші респіратори захищатимуть представників цієї героїчної професії від вугільного пилу. Півмаски призначені для захисту від шкідливих аерозолів на підземних виробітках.

⚙️Металурги

Захист необхідний, бо у зону дихання працівників, які обслуговують процеси напилення, можуть надходити зварювальні аерозолі, що містять різні метали: залізо, нікель, титан, алюміній, хром та інші, а також газоподібні хімічні сполуки.

🚜Робітники гірничо-збагачувальних комбінатів

При здобуванні й переробці корисних копалин необхідний захист дихання від пилу за допомогою респіраторів. Криворізький басейн є одним з найбільших у світі, тож і кількість людей зайнятих у цій сфері дуже велика.

🧬Хіміки

Хімічна промисловість передбачає постійну роботу з речовинами, які є небезпечними для здоров’я. Серед них окис вуглецю, окиси азоту, сірчистий ангідрид, аміак та багато інших. Респіратор захищає хіміка від потрапляння до організму шкідливих токсичних аерозолів.

🧱Робітники будівельної сфери

Основні технологічні процеси виробництв будівельних матеріалів й цементу – здрібнювання і термічна обробка шихт, напівфабрикатів та інших продуктів у потоках гарячих газів, що супроводжується викидом пилу, від якого потрібен захист.

☢️Енергетики

Наші півмаски ступеню захисту FFP3 призначені для захисту від твердих та рідких аерозолів підвищеної небезпеки – у тому числі радіоактивних. У сфері атомної енергетики необхідно постійно займатися розвитком системи охорони праці.

Через неочікувані епідеміологічні обставини попит на засоби захисту дихання різко зростає, тож перераховані вище галузі знаходяться під загрозою недостатнього забезпечення. Ми завчасно передбачаємо цю можливість, щоб надати допомогу тим, кому вона терміново потрібна, й продовжуємо співпрацювати з представниками різноманітних промислових професій💪🏼

21.02.2020