Кіно про екологічні катастрофи😱 – TFM

Кіно про екологічні катастрофи😱

Майже щороку в кінотеатрах можна побачити новий фільм про майбутнє. Нам вже показували і страшних восьминогів-прибульців, і світову війну з використанням ядерної зброї, і найчастіше – екологічну катастрофу🌋

Тож, можна зробити висновок, шо плани на майбутнє в нас не дуже оптимістичні. Але чи це правда? Про гуманоїдів з інших планет ми вам не підкажемо, але щодо еко-катастрофи з забрудненням повітря – можемо.

Основна маса речовин, які викидаються в атмосферу, створюється людиною🙋🏼‍♂️. Активний розвиток промисловості та атомної енергетики впливає на якість повітря. В атмосферу викидаються шкідливі гази та радіонукліди. Завжди існує небезпека катастрофи, як ми відчули на прикладі Чорнобиля. Масштаб цієї катастрофи та якість ліквідації може бути різною. Тож подібний випадок може завдати шкоди не декільком странам, а навіть континенту чи планеті🌍

Глобальна екологічна катастрофа – гіпотетичне явище, яке можливо в разі перевищення допустимої межі якимось впливом (або серією впливів) на біосферу. Звісно, що у фільмах подробиці катастроф гіперболізовані, але ми кожного дня наближаємося до чогось схожого.

Приклад – концепція Ядерної зими❄️. В результаті масштабної ядерної війни може відбутися винос в стратосферу деякої кількості диму і сажі. В результаті температура на планеті повсюдно знизиться до арктичної. Ядерну зброю має багато країн, тож її використання цілком можливе🤕

Таких варіантів існують сотні та більшість з них – не лише фантазії. Тема глобального страху добре продається й продюсери фільмів це знають. Тому фільмів про майбутнє велика кількість, хоча не всі з них мають доказову базу.

До речі, використання засобів захисту в фільмах можна побачити далеко не завжди😷. Це можна пояснити тим, що за сюжетом герої, як правило, вже адаптувалися до життя після катастрофи. А ще звісно складно показувати лиця акторів, якщо на них увесь фільм буде респіратор. Але на наш погляд, засоби захисту слід показувати для розуміння глядачем їх необхідності в умовах сильного забруднення повітря.

Вам потрібна мотивація вести екологічний спосіб життя? Ми підготували добірку фільмів, яка покаже, як жити в майбутньому вам не захочеться. Шукайте її за посиланням https://www.instagram.com/p/B6IG74_lbIA/.

16.12.2019