Фільтруючий матеріал – TFM

Фільтруючий матеріал

Ми постійно чуємо про важливість масок та респіраторів, правила їх використання та вибору — сьогодні їх популяризують всі й усюди. Але про найголовніше — те, без чого ніяка маска не захищає власника, ми мало що знаємо. А саме про фільтруючий матеріал.
Фільтруючий матеріал — основа “життєдіяльності” та ефективності будь-якої маски. Ті засоби захисту, які виготовлені лише з тканини, марлі або спанбонду не мають практично ніякого сенсу, виконують тільки бар’єрну функцію.
Маски, основною частиною яких є якісний фільтруючий матеріал, здатні затримувати 90 та більше відсотків часток, які ви вдихаєте. Під час вдиху повітря проходить крізь фільтруючий матеріал у корпусі маски та очищується для подальшого безпечного вдихання. Прикладами якісних респіраторів та масок, є продукція ТФМ, ми в цьому впевнені.
Технологія виготовлення фільтруючого матеріалу, вироблена працівниками ТФМ, дозволяє створювати продукцію, дихати в якій безпечно. Ми самостійно виробляємо фільтруючий матеріал, регулярно проводимо випробування та вдосконалюємо якість. І все це — щоб захищати вас не поверхнево, а по-справжньому, на високому гідному рівні. На безпеку дихання заслуговує кожний.
26.02.2021