Екологічний стрит-арт – TFM

Екологічний стрит-арт

Сьогодні у великих містах України стрит-арт вийшов на новий рівень. Це вже не просто графіті на стінах метрополітену, а мистецтво. Українські та зарубіжні художники створюють мурали – великі ілюстрації, що розташовані на стінах будівель.

Майже всі великі роботи наділені важливим змістом. Тема екології стає все більш актуальною. Наша компанія дуже підтримує сьогоднішні еко-тенденції. Ми піклуємося не лише про безпеку людей на виробництві, а й про природу та її захист.

У стрит-арті на екологічну тематику лідирують зображення тварин, бо саме вони викликають найбільшу емпатію та привертають увагу. Ми зробили добірку українського графіті, яке щодня спонукає людей вести екологічний спосіб життя.

🎨Мурал “Зникаючий кашалот” на Саксаганського 147/5 в Києві. Присвячений проблемі забруднення водойм сміттям й пластиком. Був створений у 2017 році швейцарським арт-дуетом «Nevercrew».

🎨Рись на вулиці Азербайджанській 26 у Києві. Вона створена українським художником Віталієм Гідеваном та закликає не знищувати природу й ліс. Надпис поряд із зображенням рисі “На гроші міняють чисте повітря – вирубують ліс” характеризує проблематику ілюстрації.

🎨Тигр з різнокольоровими очами на вулиці Празькій у Києві. Це також робота Віталія Гідевана. Цей мурал порушує тему забруднення морів, озер на річок. На графіті написано “В її очах я бачу море”.

🎨Парубок у вишиванці з оленем на Подолі, вулиці Волоській. Цей мурал створено австралійським художником Fintan Magee. Присвячений він охороні природи.

Ми сподіваємося, що тема захисту дихання в українському стрит-арті набиратиме популярності, як в країнах Європи. Не лише тварини можуть страждати від екологічних проблем, а й ми самі.

Нас надихає приклад роботи художника Бенксі у британському місті Порт-Толбот. Якщо дивитися на роботу тільки з одного боку, можна побачити дитину, яка, задерши голову, ловить ротом сніжинки. На іншій стороні зображений палаючий контейнер, і коли дивишся на малюнок в цілому, стає ясно, що насправді хлопчик радіє не снігу, а попелу.

17.01.2020