5 вражаючих фактів про металургію України – TFM

5 вражаючих фактів про металургію України

Металургія – одна з найважливіших промислових галузей нашої країни. Наша компанія підтримує труд металургів й піклується про безпеку їхнього дихання.

Результатами праці цих хоробрих людей може пишатися вся нація. Ми дібрали цікаві факти, що викликають у вас гордість.

1️⃣ Україна займає 13 місце в світі з об’єму виплавки сталі за підсумками 2019 року. За рік було виплавлено 20,85 млн тон сталі. Про це свідчать дані асоціації Worldsteel. А чорні метали на другому місці серед головних товарів українського експорту.

2️⃣ З української сталі наших партнерів – компанії Метінвест зроблено:

🔹Apple Park в Каліфорнії – штаб-квартиру Apple
🔹Найвищу будівлю Лондона – хмарочос Shard
🔹Київський стадіон НСК Олімпійський
🔹Будівлі Hudson Yards у Нью-Йорку
🔹Європейський величезний телескоп для дослідження планет за межами Сонячної системи та чорних дір, який побудують до 2024 року.

3️⃣ В Україні була створена найпотужніша доменна піч в Європі – №9. Її побудова почалася у 1972 році на заводі «Криворожсталь». На момент введення в експлуатацію вона була найпотужнішою доменною піччю в світі. ДП-9 має корисний об’єм в 5034 м³ з продуктивністю 4 млн тонн чавуну на рік. Цьогоріч VR-проекція печі була представлена на київській інтерактивній виставці Ukraine Wow.

4️⃣ Сталі, виплавленої за 1 день в Україні, вистачить на 7,5 Ейфелевих веж або на 121 Батьківщину-матір. Монумент в Києві важить 450 тон, а Ейфелева вежа – 7300 тон.

5️⃣ За роки незалежності було вироблено достатньо сталі, щоб покрити територію Ісландії. Якщо розкатати всю цю сталь в лист товщиною в 1 мм, його площа буде навіть більше, ніж площина північної країни в 103 000 км².

У повсякденному житті ми майже не думаємо про важливість металургії в нашому житті. Але вона повсюди – машини, бізнес-центри, мости, монументи, будинки…продовжувати можна безкінечно😍

previous arrow
next arrow
Slider
29.01.2020